جو دو سر یولاف
خانه / یولاف / خرید اینترنتی یولاف در ایران

خرید اینترنتی یولاف در ایران

خرید اینترنتی یولاف به عنوان یکی از محصولات پرفروش در ایران از طریق مرکز و نمایندگی رسمی آغاز گردیده است. این خرید به طور حتم از مناسب ترین فرصت ها برای خریداران عمده خواهد بود.

خرید اینترنتی یولاف با قیمت هایی کاملا مناسب از طریق محور اینترنتی آغاز گردیده است. امروزه هر یک از خریداران می توانند شاهد قیمت هایی مناسب برای خرید عمده باشند.

خرید اینترنتی یولاف

سیل گسترده ای از خریداران به دنبال مناسب ترین محور برای خرید عمده هستند. این در حالی است که خرید اینترنتی یولاف در ایران از طریق مرکز و نمایندگی رسمی، خریدی کاملا منحصر به فرد و متفاوت خواهد بود.

این خرید قطعا با قیمت هایی رقابتی همراه می باشد که به طور حتم انتخابی سودآور برای خریداران نیز هست.

فروشگاه بزرگ خرید اینترنتی یولاف

فروشگاه بزرگ خرید اینترنتی یولاف در کشور آغاز به کار نمود. این فروشگاه محوری برای خرید بی واسطه و عمده انواع پولاف درجه یک با تنوع وزن و حجم در کنار تنوع گسترده قیمت می باشد.

خریداران می توانند با نگاهی به نیاز های مورد نظر خود، نسبت به انتخاب بهترین گزینه موجود اقدام نمایند. بخش گسترده ای از محور های خرید، امروزه بر اساس الگوریتم های واسطه ای فعالیت می نمایند. این در حالی است که فروشگاه یاد شده، مرجعی بی واسطه است.

خرید اینترنتی یولاف

عدم حضور واسطه نقش مهمی در کنترل قیمت ها خواهد داشت. همین امر هم چنین موضوعی برای حذف محدودیت در خرید به شمار می رود. موضوعی که دارای اهمیت ویژه ای است.

سایه رقابتی میان مراکز خرید و فروش اینترنتی یولاف در کشور، موجب گردیده است تا خریداران فرصت هایی ویژه و کاملا استراتژیک را به دست آورند. فرصت هایی سودآور که می توان به آن توجه ویژه ای داشت.

خرید اینترنتی یولاف این امکان را به وجود می آورد تا خریداران بتوانند شاهد قیمت هایی رقابتی در کنار کیفیتی ممتاز باشند. هم چنین امکان تعیین نوع قیمت محصول از دیگر امتیاز هایی خرید اینترنتی پولاف محسوب می گردد.

فروشگاه یاد شده از جمله محور های خرید اینترنتی موثر در کشور محسوب می گردد. چرا که :

  • واسطه در آن نقشی ندارد.
  • قیمت ها برای خریداران کاملا شناور است.
  • امکان تعیین کیفیت محصولات وجود دارد.
  • خریداران با محدودیتی در قیمت ها مواجه نیستند.

خرید اینترنتی یولاف

قیمت عمده خرید اینترنتی یولاف

قیمت خرید اینترنتی یولاف بصورت عمده کاملا متغیر است. قیمت ها معمولا با در نظر گرفتن پارامتر هایی مانند کیفیت تعیین می گردند. در نتیجه نمی توان به طور حتم یک قیمت شاخص برای خرید سالانه عنوان نمود.

بصورت گسترده هر یک از محصولات تولید شده با استفاده از جو، دارای ارزش غذایی بالایی می باشند. در نتیجه می توان آن ها را با بهترین قیمت از طریق فروشگاه اینترنتی خریداری نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده یولاف | مرکز پخش جو دوسر

خرید عمده یولاف در اکثر مناطق کشورمان رایج است جو دو سر یا یولاف با نام علمی avena sativa گیاهی است از خانواده گندمیان که دارای گل های بسیار ریز و نامشخص است این کیاه یک ساله بوده و به عنوان غذای دام در مناطق مختلف کشور کشت می شود کل های جو دو سر سنبله ای هستند و دانه های ان دارای مقدار زیادی هیدروکربن مانند نشاسته و همگنین اسید های چرب مانند اسید پالمتیک اسید اولوئیک را در ترکیبات خو دارا می باشند یولاف ریشه افشان و ساقه بند بند و توخالی است که هر کدام بع یک خوشه منتهی می شود برگ های ان باریک است و هر کدام به یک به صورت غلافی دور ساقه را احاطه کرده است. جو دو سر نیز مانند برنج و جو دارای پوسته می باشد جو دو سر دارای یک سری برجستگی مو مانند به نام تریکوم است که این برجستگی ها سبب سختی کار با جو دو سر می شوند زیرا در هوا معلق می شوند و سبب سوزش بدن می گردند از نظر ساختمانی جو دو سر کتاملا باریک و کشیده است و از دو طرف یکسان است با این حال تا به امروز نیز در ایران به طور گسترده کشت نمی شود اولین بار در شهر اصفهان جو دو سر به طور زراعی کشت شد در گذشته ارقام مورد کشت جو دوسر دارای مقدار متوسطی بتاگلوکان و مقدار متوسطی روغن بودند در حالی که در حال حاضر ار قامی از جو دو سر اصلاح شده است که حاوی  18 درصد روغن هستند که این میزان دو برابر مقدار در ارقام قدیمی این گیاه است گروهی دیگر از ارقام اصلاح شده این محصول دارای مقدار زیادی بتاگلوکان هستند که جودو سر های بتاگلوکان نامیده می شود 

نمایندگی کینوا مدیاف