جو دو سر یولاف
خانه / بذر یولاف / فروش بذر یولاف در مشهد

فروش بذر یولاف در مشهد

آیا با گیاه یولاف آشنایی دارید؟ می دانید این گیاه در کجا کشت می شود؟ و چه مصارفی برای انسان ها دارد؟ گیاه یولاف یک گیاه گندمی است که به صورت یک ساله کشت می شود. بخش عمده استفاده از این گیاه برای غذای حیوانات است. یولاف در ایران کشت قابل توجهی ندارد اما اولین بار بذر آن در شهر اصفهان کاشت شد. فروش بذر یولاف در برخی از شهرهای کشور به صورت آنلاین و مستقیم قابل دسترسی است. یکی از شهرهایی که قابلیت فروش این محصول را دارد، مشهد است. فروش بذر یولاف در مشهد برای خریداران فرصت خوبی است تا با کاشت این محصول بخش زیادی از غذای دام های خود را تامین کنند.

فروش بذر یولاف در مشهد

خرید بهترین بذر یولاف زراعی

خرید بهترین بذر یولاف زراعی

در سال های اخیر یکی از محصولات غذایی که دارای توجه بسیاری قرار گرفت، جو دو سر بود. بر خلاف تصور بسیاری از افراد جو دو سر از نظر ترکیب و خواص تفاوت زیادی با جو دارد. روش کاشت آن ها متفاوت است و نمی توان گفت که ارزش غذایی برایری دارند. حتی شکل ظاهری جو دو سر نیز با جو فرق دارد و به راحتی می توان آن ها را تشخیص داد. برای خرید جو دو سر به راحتی می توان از فروشگاه های اینترنتی سراسر کشور کمک گرفت. فروش بذر یولاف در مشهد برای دسترسی دیگر شهرها، به صورت آنلاین نیز انجام می شود. خرید جو دوسر در مشهد نیز در کنار فروش انواع غلات در دسترس است و می توان از قیمت جو دوسر فله در این شهر نیز از طریق خرید آنلاین اطلاع پیدا کرد.

فروش بذر یولاف به صورت عمده

فروش بذر یولاف به صورت عمده

جو دوسر نیز در نوبه خود دارای ارزش غذایی بالایی است اگر چه بخش عمده استفاده از این محصول برای خوراک دام است اما در سال های گذشته بعد از اینکه افراد از خواص مفید آن اطلاع پیدا کردند کم کم وارد رژیم غذایی انسان ها نیز شده است. جو دو سر دارای فیبر است و می تواند در تامین فیبر مورد نیاز بدن نقش به سزایی داشته باشد. ممکن است شما نیز بعد از شنیدن این مطالب این سوال برایتان پیش بیاید که جو دوسر را از کجا تهیه کنیم؟ چون جو دو سر در کشور به صورت قابل توجهی کشت نمی شود و شاید دسترسی به آن کمی دشوار باشد، فروشگاه های اینترنتی می توانند گزینه مناسبی برای خرید باشند. فروش بذر یولاف یا همان جو دو سر به صورت عمده نیز در فروش اینترنتی انجام می شود.

سایت فروش بذر یولاف زراعی

سایت فروش بذر یولاف زراعیبعد از آشنایی با گیاه یولاف و جو دو سر ممکن است یکی از دغدغه هایی که به سراغ شما می آید این سوال باشد که جو دو سر را از کجا بخریم؟ شما و همه مشتریان یولاف می توانید از فروشگاه های اینترنتی استفاده کنید. سایت فروش بذر یولاف زراعی نیز برای افرادی مناسب است که می خواهند مقدار زیادی از این محصول را برای کشت خریداری کنند. بیشتر استفاده از گیاه یولاف برای احشام است و تنها بخش کوچکی از آن در رژیم غذایی انسان ها جای گرفته است. از کشورهایی که به صورت مداوم و زیاد از یولاف و جو دوسر استفاده می کنند می توان به کشورهای توسعه یافته اشاره کرد. 

قیمت خرید و فروش بذر یولاف

قیمت خرید و فروش بذر یولافقیمت خرید و فروش بذر یولاف با توجه به هزینه هایی که برای تولید آن صورت گرفته است متفاوت است و در شهرهای مختلف کشور ممکن است قیمت های متفاوتی داشته باشد. قیمت آرد جو دوسر نیز جدا از قیمت بذر است. یولاف خواص درمانی نیز دارد و در درمان برخی از بیماری ها گیاه بسیار کارآمدی به شمار می رود به همین دلیل در کشورهای توسعه یافته از این گیاه در رژیم های غذایی انسان ها نیز استفاده می شود. خوردن جو دو سر در وعده صبحانه برای تامین فیبر مورد نیاز بدن توصیه شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده یولاف | مرکز پخش جو دوسر

خرید عمده یولاف در اکثر مناطق کشورمان رایج است جو دو سر یا یولاف با نام علمی avena sativa گیاهی است از خانواده گندمیان که دارای گل های بسیار ریز و نامشخص است این کیاه یک ساله بوده و به عنوان غذای دام در مناطق مختلف کشور کشت می شود کل های جو دو سر سنبله ای هستند و دانه های ان دارای مقدار زیادی هیدروکربن مانند نشاسته و همگنین اسید های چرب مانند اسید پالمتیک اسید اولوئیک را در ترکیبات خو دارا می باشند یولاف ریشه افشان و ساقه بند بند و توخالی است که هر کدام بع یک خوشه منتهی می شود برگ های ان باریک است و هر کدام به یک به صورت غلافی دور ساقه را احاطه کرده است. جو دو سر نیز مانند برنج و جو دارای پوسته می باشد جو دو سر دارای یک سری برجستگی مو مانند به نام تریکوم است که این برجستگی ها سبب سختی کار با جو دو سر می شوند زیرا در هوا معلق می شوند و سبب سوزش بدن می گردند از نظر ساختمانی جو دو سر کتاملا باریک و کشیده است و از دو طرف یکسان است با این حال تا به امروز نیز در ایران به طور گسترده کشت نمی شود اولین بار در شهر اصفهان جو دو سر به طور زراعی کشت شد در گذشته ارقام مورد کشت جو دوسر دارای مقدار متوسطی بتاگلوکان و مقدار متوسطی روغن بودند در حالی که در حال حاضر ار قامی از جو دو سر اصلاح شده است که حاوی  18 درصد روغن هستند که این میزان دو برابر مقدار در ارقام قدیمی این گیاه است گروهی دیگر از ارقام اصلاح شده این محصول دارای مقدار زیادی بتاگلوکان هستند که جودو سر های بتاگلوکان نامیده می شود 

پاسخی بگذارید

نمایندگی کینوا مدیاف